List z Wiednia. Czas na newsletter

27 lipca

„List z Wiednia” to mój pomysł na dzielenie się ze stałymi czytelnikami bloga, wiedeńskimi opowieściami, inspirowanie Was do poznawania Austrii, polsko-austriackiego przekładańca, bo historia nie raz nie dwa nas ze sobą łączyła, żeniła, wadziła a czasem pchała do odkrywania i tworzenia rzeczy pięknych, wielkich.

 

Raz w miesiącu wyślę do Ciebie maila a w nim garść słówek austriackiego niemieckiego, informacje o aktualnych wydarzeniach jak np. trwający do początku września Festiwal Filmowy, podczas którego możesz wśród drzew pod Rathausem, pałaszując wiedeńskie smakołyki, oglądać filmy, albo jak zbliżające się święto winobrania z otwartymi winnicami, po których możesz spacerować i wzmocnić się szklaneczką Sturmu.
Nie zabraknie newsów blogowych, niespodzianek i prezentów, które będą dedykowane tylko czytelnikom „Listu z Wiednia”.

 

Jeżeli subskrybujesz bloga na maila i tą drogą otrzymujesz informacje o nowym wpisie, zachęcam Cię do zmiany i zostanie czytelnikiem newsletteru. Poza informacjami o wpisach będzie tu o wiele, wiele, więcej.
Pierwszy mail ode mnie otrzymasz w sierpniu. Wystarczy, że wpiszesz imię i adres e-mail w formularz poniżej.

 

Czasami internet płata figle i maile trafiają do Twojej skrzynki, ale nie tam gdzie powinny. Dlatego sprawdź folder ze spamem i dodaj mój adres beata(at)beatamazurek.art do listy odbiorców, a dzięki temu na pewno otrzymasz moje wiadomości.

 

Czekam na Ciebie pisząc sierpniowy „List z Wiednia” 🙂

 

Beata

 

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »