Przewodnik „Wiedeń w jeden dzień” do pobrania za darmo!

26 kwietnia

Przewodnik „Wiedeń w jeden dzień” jako PDF pojawił się po raz pierwszy na blogu wiosną 2018 roku.  Cieszył się dużą popularnością wśród czytelników. Zaskoczyła mnie ilość ściągnięć przewodnika dobijająca 2000 w zaledwie 5 miesięcy!
Miłe wiadomości, które otrzymywałam od osób zwiedzających Wiedeń moją trasą, dały mi wiatru w skrzydła i zachęciły do dalszego opowiadania o mieście, ludziach, jego historii i teraźniejszości. Czułam, widziałam, że jest to przydatne, korzystacie z tego lepiej poznając to piękne miasto.

Przed wakacjami ubiegłego roku pracowałam intensywnie nad pełnowymiarową książką o Wiedniu, moim mieście.  Plan był taki, by przed Bożym Narodzeniem oddać ją pachnącą świeżą farbą drukarską w ręce czytelników.  Niestety sprawy nie poszły według planu. Ostatnie siedem miesięcy były dla mnie trudnym czasem. Musiałam się zmierzyć z chorobami.  Nadal walczę z konsekwencjami jednej z nich. Teraz powoli wracam do zajęć, a wśród nich bardzo ważne miejsce zajmuje niedokończona książka. Bez szarżowania i huraoptymizmu mam nadzieję, że w tym roku przed świętami będzie mi dane wziąć w ręce to moje książkowe dziecko. Robi się z niego mały grubasek, to chyba dowód na moje gadulstwo, chociaż w formie pisanej, gdy zaczynam opowiadać o Austrii, Wiedniu, historii i ludziach.
Przyda mi się wsparcie czytelników – nie pozwólcie mi zrezygnować z dokończenia … i tu zdradzę tytuł tego mojego dziecka książkowego.
Tadam!
Brzmi on: „Opowiem Ci o Wiedniu”.
Ma już tytuł, trochę mapek, ilustracji, sporo tekstu i 3 pomysły na okładkę!

Zbierając materiał do książki mam też sporo historii, które znajdą się na blogu. Już w przyszłym tygodniu pojawi się opowieść o pewnej ulicy.

Dzisiaj jednak zapraszam na spacer po uliczkach Wiednia moją trasą. Przewodnik „Wiedeń w jeden dzień” to 43 stronicowy PDF przygotowany do wydruku w formacie A4. Odświeżyłam go nieco aktualizując ceny, dodałam kilka nowych informacji o miejscach na trasie proponowanego spaceru.
Poza propozycją trasy jest w nim garść przydatnych informacji o parkowaniu, komunikacji i kawach w Wiedniu 🙂

 


Przewodnik pobierzesz klikając tu Wiedeń w jeden dzień. Przewodnik po mieście


 

 

 

Do napisania na blogu, zobaczenia na Instagramie lub Facebooku 🙂

Beata

 

 

 

You Might Also Like

2 komentarze

 • Odpowiedz Darth Artorius 29 maja z 07:31

  To czekam na książkę ! To będzie ebook czy papier ?
  Pozdrawiam
  Arturo

  • Odpowiedz Beata 1 czerwca z 09:26

   Stawiam na klasykę – papier 🙂

  Zostaw odpowiedź

  Translate »