Wiedeń i Austria na tapetę

5 czerwca

Mało mnie na blogu i social mediach od dłuższego czasu. Wiele spraw wymagało uwagi, zajęcia się nimi, absorbowało siły i czas.  Pisanie to jednak coś, co jest dla mnie ważne, daje radość, a czasem pokazuje nawet sens drogi, którą wybrałam. Brakuje mi go.

Rozpisanie się a może rozgadanie o Wiedniu i Austrii pewnie zajmie mi chwilę. W planie mam regularne publikowanie nowych tekstów, pojawianie się w social mediach. Lato to może nie najlepszy czas na takie powroty, bo wakacje, czytelnicy buszują po szlakach, plażach, odwiedzanych miejscach nie po internecie. Za to jak przyjemnie snuć opowieści, siedząc w cieniu drzew otulonym ciepłym wiatrem pachnącym rozgrzaną łąką.

Jeżeli nie chcesz przegapić tych nowych pisanych w cieple słońca opowieści zostań stałym czytelnikiem i zasubskrybuj powiadomienia na maila. Zrobisz to po prawej stronnie bloga.

 

 

Na dobry początek przypomnę tapeciarnię. Jest to osobna kategoria publikowanych na blogu artykułów, która znajdziesz, najeżdżając myszka na kolory życia w górnym pasku.
Znajdziesz tam tapety z 11 pakietów tapet ze zdjęciami mojego autorstwa a na nich Wiedeń, Austria oraz jeden z Italią. Tapety są do pobrania w 6 różnych rozmiarach na monitor komputera i telefon.

 

 

Czerwcowe tapety

 

 

Tapeciarnia – Wiedeń, Austria i to co widzę okiem obiektywu

 

 

Tapety na wrzesień


 

 

Tapety na październik


 

 

Tapety na listopad

 

 

Tapeta na grudzień

 

 

Tapeta na luty – coś na słodko i trochę Wiednia


 

 

Tapeta na marzec

 

 

Wiosenna, kwietniowa tapeta

 

 

Tapeta na maj


 

 

Italia na tapetę

 

 

Do napisania
Beata

 

 

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Translate »