Kontakt współpraca

Viennese breakfast jest blogiem o Wiedniu, Austrii, wszystkim tym co austriackie i wiedeńskie. Moim celem jest przybliżenie czytelnikowi miejsc, kultury, kuchni i języka tego kraju.
Staram się też złamać stereotypy postrzegania Wiednia i Austrii przez pryzmat stałych tras proponowanych turystom w przewodnikach. Przedstawiam lokalne produkty, firmy.

Jestem otwarta na różne formy współpracy. Wyjątek stanowią banery reklamowe i recenzje polegające na polecaniu czegoś do czego sama nie jestem przekonana.

Kilka przykładowych liczb dotyczących bloga w kwietniu 2018 roku:

liczba użytkowników – 10 621;
liczba odsłon – 19 408.
Czytelnicy z Polski stanowią 74%, z Austrii 20%.
Wśród nich kobiety to 58% a mężczyźni 42%.

Zapraszam do kontaktu.

Mój e-mail to viennesebreakfast@gmail.com

Współpracowałam z:

 

 

 

 

2 komentarze

 • Odpowiedz Iwona Lewińska Maj 16 at 11:05

  Dzień dobry Pani Beato!
  Nawet Pani nie zdaje sobie sprawy jaką przyjemność sprawiła mi Pani swoim blogiem, ucieszyłam się gdy nagle, błądząc po wiedeńskich stronach natknęłam się na Pani zapiski. Zaraz wyjaśnię dlaczego. Otóż kocham to miasto, zapewne słyszy Pani to często, w końcu ludzie z całego świata potrafią zakochać się od pierwszego wejrzenia, wracać do tego miasta. m
  Ja natomiast mam wspomnienia z czasów gdy mieszkali tu moi rodzice, 17 lat pracy mojego, nieżyjącego już Taty, nieco mniej mojej Mamy, czasy moich studiów ( studiowałam wprawdzie w Krakowie ale jakaż to odległość ?) potem czas kiedy urodziłam mojego synka i spędziłam z nim pierwsze lata w Wiedniu.
  Mieszkaliśmy na Hietzungu, blisko pałacu, piękna spokojna dzielnica., park Schonbrunn Z sentymentem wspominam te chwile- opera, koncerty filharmoników wiedeńskich, zimowe jarmarki przed Ratuszem, ehhh
  Czas leci, w ostatnich latach odeszli rodzice, a ja wpadam do Wiednia kiedy tylko mogę , włóczę się po zakamarkach, szukam śladów naszego wiedeńskeigo domu, piję jak zawsze kawę u Dommayera na Hietzingu.
  Pani Beato bedę Pani wierną czytelniczką, już teraz w wolnych chwilach podczytuję bloga, cieszę się , że znalazła Pani swoje miejsce właśnie tam w Wiedniu. Pozdrawiam baardzo serdecznie ,

  • Odpowiedz Beata Maj 18 at 09:52

   Dzień dobry.
   Cieszę się, że blog przypomniał Pani miłe chwile w Wiedniu. Widzę, że lubimy te same kąty – Hietzing to moja ulubiona dzielnica a do Dommayera wpadamy z mężem praktycznie co weekend.
   Mam nadzieję, że kolejne teksty na Viennese breakfast wzbudzą równie ciepłe myśli.
   Pozdrawiam serdecznie.

  Zostaw odpowiedź

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Translate »